Menduat se Kimi duket gjithmonë bukur? Shikoni këtë detaj “rrëqethës”! (Foto) – AlpeGossip
Menduat se Kimi duket gjithmonë bukur? Shikoni këtë detaj “rrëqethës”! (Foto)

Menduat se Kimi duket gjithmonë bukur? Shikoni këtë detaj “rrëqethës”! (Foto)

Kim Kardashian, komentohet shumë për pamjen e saj madje krahasohet edhe me diva të mëdha botërore.

Edhe pse si profesion primar ka të treguarit e çdo detaji të jetës së saj, Kim gëzon shumë famë në publik.

Surfing USA: Kim set pulses racing over the weekend in a skintight grey Yeezy wetsuit

Së fundi, ajo është fotografuar nga paparacit teksa kishte dal për shëtitje. Por pamja e saj nuk është se u ka pëlqyer të gjithëve e sidomos te pantallonat e shkurta e pjesët e saj intime.

Washboard abs: Sporting three looks for the sizzling photo set, Kim reveled in the sunshine while in a shimmering tangerine sequin crop top exposing her taut stomach

Një imazh i tillë nuk është konsideruar aspak tërheqës dhe nuk i ngjante aspak Kimit, që kujdeset për cdo gjë