U THA SE ISHTE PËRFSHIRË NË SKANDALIN E MASHTRIMIT/ Getinjo nis pushimet në vendin luksoz (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE ISHTE PËRFSHIRË NË SKANDALIN E MASHTRIMIT/ Getinjo nis pushimet në vendin luksoz (FOTO)

U THA SE ISHTE PËRFSHIRË NË SKANDALIN E MASHTRIMIT/ Getinjo nis pushimet në vendin luksoz (FOTO)

Prej ditësh tashmë, emri i Loredanës dhe Mozzik ka qenë më i përmenduri në mediat e huaja dhe ato shqiptare. Pas skandalit të mashtrimit, thuhej se ishte i përfshirë dhe vëllai i reperit, Getinjo, i cili gjithashtu është një reper i suksesshëm në Shqipëri. Pas këtyre lajmeve, Getinjo reagoi nëpërmjet një fotoje, i cili i hodhi poshtë të gjitha këto ‘thashetheme’, ndërsa tani duket se ka filluar pushimet e sezonit veror. Ai ka publikuar një foto në ‘Instastory’, ku shfaqet në plazhin ‘Hip Island Heilbronn Bilder’, i cili ndodhet në Gjermani. Ky vend luksoz është i njohur për ‘party-t’ që organizohen dhe mesa duket Getinjo ka vendosur të ‘llastojë’ veten./revistawho.com