Në një tjetër lidhje pas ndarjes nga Majk? Majlinda Zeka zbulon të vërtetën, ja statusi i saj (FOTO) – AlpeGossip
Në një tjetër lidhje pas ndarjes nga Majk? Majlinda Zeka zbulon të vërtetën, ja statusi i saj (FOTO)

Në një tjetër lidhje pas ndarjes nga Majk? Majlinda Zeka zbulon të vërtetën, ja statusi i saj (FOTO)

Majlinda Zeka dhe Majk para pak kohësh i dhanë fund lidhjes së tyre. Ata sot janë prindër të një djali, vogëlushit Roan që çdo ditë e më shumë i ngjan babit të vet.

Pavarësisht se të ndarë reperi i njohur ka treguar gjithmonë se ai kujdeset që të birit të mos i mungojë asnjë gjë dhe ai është gjithmonë me ta sa herë që kanë nevojë. Ndërkohë që Majk është përfolur shpesh herë për lidhje të ndryshme, Majlinda Zeka ka qenë më e rezerveruar.

E të gjithëve që mund t’iu ketë interesuar statusi i bukuroshes, tashmë kemi një përgjigje. Majlinda nuk është as në një lidhje, as beqare, por është e uritur! Këtë e ka treguar përmes një postimi në Instagram ku vë ushqimin prioritet përpara dashurisë.