“DUA TË TA…”/ Burri i kërkoi fëmijë live në emision, këngëtarja shqiptare: “Kam frikë!” – AlpeGossip
“DUA TË TA…”/ Burri i kërkoi fëmijë live në emision, këngëtarja shqiptare: “Kam frikë!”

“DUA TË TA…”/ Burri i kërkoi fëmijë live në emision, këngëtarja shqiptare: “Kam frikë!”

Bashkëshorti i këngëtares Orgesa Zaimi I ka bërë një kërkesë vërtet të veçantë partneres live në emision.

E ftuar sot në “Trokit” këngëtarja mësoi se moderator kishte komunikuar me bashkëshortin e saj.

Ai tha Orgesës se bashkëshorti i saj dëshiron që këngëtarja këtë vit të bëjë fëmijën e tretë.

“Seriozisht e keni, seriozisht je lidhur me Mentorin? Jam pa fjalë. Nuk jap kështu premtimesh, kam frikë, o maaaa”, tha Orgesa duke qeshur.

Orgesa Zaimi tashmë është nënë e një vajze dhe një djali.