DETAJI QË ASKUSH NUK E KAPI/ Ja prova që Fero dhe Arbenita janë të lidhur (FOTO) – AlpeGossip
DETAJI QË ASKUSH NUK E KAPI/ Ja prova që Fero dhe Arbenita janë të lidhur (FOTO)

DETAJI QË ASKUSH NUK E KAPI/ Ja prova që Fero dhe Arbenita janë të lidhur (FOTO)

Fero dhe Arbenita janë kthyer në çiftin më të komentuar në media e rrjete sociale pas lajmit se janë në një lidhje. Dyshja janë kapur shpeshherë mat në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe gjithashtu burime pranë tyre kanë treguar se janë çift.

Pak ditë më parë Fero e mohoi këtë duke u shprehur Arbenitën e ka shoqe të ngushtë.

Mirëpo një detaj i vogël është bërë prova që reperi dhe modelja janë vërtet të lidhur.

“Intv.al” ka vënë re se në varësen e Arbenitës shkruhet “Fero, Nita”, ç’ka ka tregon se dyshja nuk janë thjesht shokë, por të lidhur dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.