“TURP TË KESH MOJ…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“TURP TË KESH MOJ…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at

“TURP TË KESH MOJ…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Arbenita Ismailaj ka postuar një foto në Instagram ku duket mjaft elegante dhe e bukur. Ndjekësja e saj nuk e lë rehat duke i bër komentin thumbues “Je shum fallco, na e shpifee🤮”, duke menduar se modelja është fallco dhe asaj ja shpif.

Einxhel Shkira pak orë më parë ka shpërndarë një foto të vjetër nga plazhi ku duket mjaft “sexy”. Ndjekêsi i bën komenti  pikant duke i shkruajtur ” Turp të kesh moj goce, e di ti se ka çuna këtu, mbulohu pak”, duke menduar se moderatorja e ka ekzagjeruar dhe ka dal shumë e zhveshur por nê fund të fundit ajo është foto nga plazhi.

Enca ka postuar një video në instagram ku shfaqet me make up dhe pa makeup. Ndjekësit nuk rrinë rehat dhe e thimbojnë duke i komentuar se ajo edhe atje ku është pa makeup është e lyer nuk është natyrale. Në nga komentet e ndjekësve “Po sje pa make up ti aty mk jo, je lyer lehtë ke dhe filtra”.