SHËN VALENTINI JU GJETI SINGLE? Ka disa mënyra për të festuar dashurinë për veten – AlpeGossip
SHËN VALENTINI JU GJETI SINGLE? Ka disa mënyra për të festuar dashurinë për veten

SHËN VALENTINI JU GJETI SINGLE? Ka disa mënyra për të festuar dashurinë për veten

Shën Valentini është afër dhe nëse gjysma jote më e mirë akoma nuk është shfaqur në horizont, nuk ke pse ta kalosh këtë ditë pa dhurata…. Trego pak dashuri për veten! Në fund të fundit, Shën Valentini është të shprehësh dashuri. Mund te kënaqesh vërtet duke ia bërë qejfin vetes. Ja disa ide. Bëj dhuratë vetes një tatuazh të përkohshëm, aksesorë ose veshje si të të pëlqejnë.

Bli çdo gjë që të nevojitet për një pasdite perfekte me veten. Paraprakisht, një ndalesë në parukeri. Ngjyros flokët me ngjyra ekstravagante vetëm për këtë ditë. Një trajtim manikyr dhe pedikyr do të të bënte të ndiheshe më mirë. Një trajtim në SPA, banjë e ngrohtë, shtrirë në vaskë, muzikë në sfond (nga ajo që të pëlqen vetëm ty), rrethuar me qirinj dhe me një gotë verë të kuqe.

Bli buqetën me lule më ekstravagante dhe për më tepër, ke luksin të zgjedhësh çokollatat që të pëlqejnë më shumë.