DUKEN NJËSOJ/ Grimieri i njohur bëhet kopje e Dua Lipës – AlpeGossip
DUKEN NJËSOJ/ Grimieri i njohur bëhet kopje e Dua Lipës

DUKEN NJËSOJ/ Grimieri i njohur bëhet kopje e Dua Lipës

Së fundmi ai e ka transformuar veten në këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipan dhe i ka lënë të gjithë pafjalë.

James shprehet se shpesh ka marrë  komente që ai dhe këngëtarja ngjajnë e për këtë arsye është transformuar si ajo. “Ckemi motra! Në videon e ditës së sotme, vendosa që së fundmi t’i adresojë thashethemet… Unë NUK jam Dua Lipa. Edhe pse ne dukemi si binjakë haha! Pas mijëra Tweets dhe komentesh duke thënë se dukemi njësoj, më në fund u ula të shndërrohesha në këngëtaren ikonike, Dua Lipa”, shkruan ai.