LEDRI PUBLIKON FOTON ARTISTIKE/ Robert Berisha dhe fansat i shkruajnë: Çika tezes… – AlpeGossip
LEDRI PUBLIKON FOTON ARTISTIKE/ Robert Berisha dhe fansat i shkruajnë: Çika tezes…

LEDRI PUBLIKON FOTON ARTISTIKE/ Robert Berisha dhe fansat i shkruajnë: Çika tezes…

Ndalesa e tij e fundit ishte Finlanda, ku shkoi së bashku me këngëtarin e njohur Robert Berisha. Ledri publikoi një foto artistike në Helsinki, foto në të cilën mori shumë komente, por padiskutim më interesanti ishte ai i Robert Berishës.

“Na falni nëse ju pengoj veç du me dit a keni me ardh naj her në Slloveni. Çika e tezes tem të don shumë, është 1 vjeçe”, i shkroi Roberti duke imituar të gjithë personat që i lënë komentet të tilla reperit.