PASI TREGOI TË DASHURIN QË I “DOGJI” SHPIRTIN/ FIFI hap zemrën para të gjithë: Unë vazhdoj të dua… (FOTO) – AlpeGossip
PASI TREGOI TË DASHURIN QË I “DOGJI” SHPIRTIN/ FIFI hap zemrën para të gjithë: Unë vazhdoj të dua… (FOTO)

PASI TREGOI TË DASHURIN QË I “DOGJI” SHPIRTIN/ FIFI hap zemrën para të gjithë: Unë vazhdoj të dua… (FOTO)

Fifi vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por shumë e komentuar në media e rrjete sociale, për anën profesionale e atë private. Për këtë të fundit Fifi ka filluar të prononcohet vetëm së fundmi, duke treguar edhe se është lënduar nga dashuria. E ftuar në emisionin “N’drrimi i natës”, Fifi është shprehur se dashuria ja ka djegur shpirtin prandaj i qan këngët e dashurisë.

Por kush është djali që e ka lënduar Fifin? Gjatë lojës “Haje ose thuaje”, Fifit iu kërkua të thoshte emrin e tij, por këngëtarja refuzoi.

Ajo gjithashtu dha një deklaratë të sinqertë dhe na bëri pak të qeshim.

“Kurrë nuk më kanë dashur vetëm i kam dashur. Por edhe kur nuk më duan unë vazhdoj të dua”, ka thënë këngëtarja gjatë emisionit.