STRESI NË BURG/ Por ai dhe Kejsi do të bëhen prindër? Bukuroshja zbulon planet e qarta: Do të bëjmë…[FOTO] – AlpeGossip
STRESI NË BURG/ Por ai dhe Kejsi do të bëhen prindër? Bukuroshja zbulon planet e qarta: Do të bëjmë…[FOTO]

STRESI NË BURG/ Por ai dhe Kejsi do të bëhen prindër? Bukuroshja zbulon planet e qarta: Do të bëjmë…[FOTO]

Arrestimi i reperit Stresi, bëri një buje të madhe në media e sidmos për faktin se në dhomë u gjend me një 20-vjeç are. Pas kësaj kureshtja ishte e madhe se çfarë qëndrimi kishte Kejsi e fejuara e Stresit, por ajo në çdo fjalë të saj ka treguar mbështetjen për partnerin.

Pak kohë më parë Stresi dhe Kejsi zyrtarizuan lidhjen e tyre, duke u celebruar. Dhe nisur nga një nga ndjekësit e saj e ka pyetur se kur do të bëhen prindër për herë të parë. ‘Na trego se kur mendoni të bëheni prindër. Je shumë e bukur’ ka shkruar ndjekësja.

‘Do të bëjmë dasëm njëherë’ i është përgjigjur Kejsi, pyetjes. Muajt e fundit Kejsi është në Kanada aty ku po kryen studime për komunikim biznesi.

Bukuroshja ka treguar sa shumë e merr malli për të fejuarin e saj dhe sa herë takohen gjatë gjithë vitit, duke qenë se ajo jeton në SHBA.

“Dikur kur kishim marrëdhënien larg syrit të publikut dhe familjeve dhe unë isha në shkollë, normalisht takoheshim më rrallë por tani unë kaloj gjysmën e vitit andej dhe shumë shpejt do të jemi 365 ditët e vitit bashkë. Normal që më mungon, e kam botën time!”.