SAPO E PRANOI/ Armina Mevlani ka bërë ndërhyrje estetike dhe askush nuk e dinte (FOTO) – AlpeGossip
SAPO E PRANOI/ Armina Mevlani ka bërë ndërhyrje estetike dhe askush nuk e dinte (FOTO)

SAPO E PRANOI/ Armina Mevlani ka bërë ndërhyrje estetike dhe askush nuk e dinte (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar, e cila komentohet mjaft në showbiz dhe postimet e saj tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, në një postim në Instastory, ajo i ka kërkuar ndjekësve ti bëjnë pyetje dhe në njërën prej tyre ka zbuluar diçka që deri tani askush nuk e dinte.

“Ku i ke bërë buzët?”- i shkruan ndjekësi.

“Tek një parukeri poshtë shtëpisë”, shkruan Armina duke qeshur, teksa ka habitur fansat me përgjigjen.