“MË MORI MALLI…”/ Bora Zemani poston fotot e veçanta nga DWTS: Është nder për mua… – AlpeGossip
“MË MORI MALLI…”/ Bora Zemani poston fotot e veçanta nga DWTS: Është nder për mua…

“MË MORI MALLI…”/ Bora Zemani poston fotot e veçanta nga DWTS: Është nder për mua…

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, ka zbuluar se e ka marrë malli që tani për “Dancing With The Stars”. Teksa ka postuar disa fotografi të realizuara gjatë finales së madhe dhe jo vetëm, Bora shprehet se ndihet e lumtur dhe krenare që edhe ky sezon i spektaklit të kërcimit u mbyll me sukses.

Zemani shprehet gjithashtu se është nder që të jetë fytyra e spektaklit më të madh, më impenjativ, por edhe me më shumë xixa.

“Nje dite kaloi nga finalja dhe menjehere me mori malli…🥹

Jam e lumtur dhe shume krenare qe perfunduam me sukses sezonin e dyte te @dwts.albania ne @topchannelalbania . Eshte nder per mua te jem fytyra e spektaklit me te madh, me impenjativ por edhe me me shume xixa 🥰 e te prezantoj punen e nje ekipi te jashtezakonshem me ne krye dirigjentet @sarahoxhaaa @mr.ledionlico dhe @lorihoxha 🌟🌟🌟

Faleminderit te gjitheve!”, ka shkruar Bora Zemani në postimin e saj.

FOTOT