Habit bukuroshja shqiptare: Nga modele super sexy e zbuluar, mbulohet me shami – AlpeGossip
Habit bukuroshja shqiptare: Nga modele super sexy e zbuluar, mbulohet me shami

Habit bukuroshja shqiptare: Nga modele super sexy e zbuluar, mbulohet me shami

Ajo është një ndër modelet më të ndjekura në rrjetin social Instagram, dhe një nga vajzat më të bukura që ka Shqipëria. Bëhet fjalë për bukuroshen zeshkane dhe tepër joshëse nga Korça, Kristina Bakiu.

Edhe pse mjaft e re në moshë, vetëm 22 vjeçe, Kristina ka patur mjaft eksperienca në modeling dhe kërcim. Herën e fundit e kemi parë përkrah aktorit Drilon Hoxha ne programin “Dance with me”, ku ata të dy ishin partnerë kërcimi.

Nga postimet e fundit në Instagram, modelja na ka bërë me dije se ndodhet në Turqi, ku po merret me pozime për një kompani turke tekstilesh.

Kristina, e detyruar të ndryshojë stil dhe veshje gjatë pozimit, shfaqet e mbuluar me shami në kokë bashkë me shoqet e saj.