Mbas BUMIT të madh që pati me Rihanën / Tani Chris Brown kap për fyti ..(FOTO) – AlpeGossip
Mbas BUMIT të madh që pati me Rihanën / Tani Chris Brown kap për fyti ..(FOTO)

Mbas BUMIT të madh që pati me Rihanën / Tani Chris Brown kap për fyti ..(FOTO)

Këngëtari i famshëm amerikan, Chris Brown është fotografuar në Miami duke kapur për fyti të dashurën e tij.

Në foto shihet se si Chris mbanë me dorën e djathtë për fyti të dashurën e cila dukej në vështirësi për këtij shtrëngimi.

Por, avokati i këngëtarit, Mark Geragos ka thënë se kapja ka qenë në humor dhe se më pas mes tyre ka patur momente të ëmbla.

Kujtojmë se Brown para 5 vitesh e kishte rrahur Rihannan.