Rita Ora përsëri po luan me STILIMIN/ Këtë herë ka eksperimentuar kështu… (FOTO) - AlpeGossip
Rita Ora përsëri po luan me STILIMIN/ Këtë herë ka eksperimentuar kështu… (FOTO)

Rita Ora përsëri po luan me STILIMIN/ Këtë herë ka eksperimentuar kështu… (FOTO)

Rita Ora asnjëherë nuk ka frikë që të luaj me veshjen e saj dhe dukjen në përgjithësi.

Kështu ka vepruar edhe ditën e djeshme, në kohën kur bashkë me ekipin e saj u pa në aeroportin LAX në Los Angelos.

Ajo dukej më ndryshe, veshur si gangster me një xhaketë lëkure, trenerke të gjëra, bluzë ngjyrë hiri, atlete e shumë aksesor të kombinuar ku veçohen syzet e holla.

Diva shqiptare po ashtu kishte lidhur flokët në formë bishtaleci, stil ky që ia hapte fytyrën për tu dukur fytyra.

Ndryshe, Rita po fluturonte pa të dashurin e saj aktual Andrew Watt.