MË TË PREFERUARAT E MOMENTIT/ Këmishat që janë bërë të famshme këtë sezon janë ato të viteve ’70-të – AlpeGossip
MË TË PREFERUARAT E MOMENTIT/ Këmishat që janë bërë të famshme këtë sezon janë ato të viteve ’70-të

MË TË PREFERUARAT E MOMENTIT/ Këmishat që janë bërë të famshme këtë sezon janë ato të viteve ’70-të

Gjithë çfarë ka ndodhur në 2020-ën, i ka bërë njerëzit edhe më nostalgjik për kohën e shkuar. Diçka të tillë e keni vënë re me siguri edhe në mënyrën si visheni. Xhaketet oversize të lëkurës, xhinset e gjera dhe çdo trend i famshëm i viteve është sërish në modë.

Këmishat më të famshme për momentin, janë ato të

Detaji i radhës që kërkon vëmendjen tuaj janë jakat e këmishave! Rikthim në vitet ’70-të dhe copat e mëndafshta që derdhen mrekullisht bukur në trup!

Këmishat më të famshme për momentin, janë ato të

Jaka është detaji që i dallon nga gjithë të tjerat dhe e bën veshjen (sado e thjeshtë) më chic dhe klas!

Këmishat më të famshme për momentin, janë ato të

Guxoni në ngjyra të ndezura dhe kombinojini pa frikë!

Këmishat më të famshme për momentin, janë ato të

Një këmishë të tillë e vishni në shumë mënyra, në çdo orë të ditës!

Këmishat më të famshme për momentin, janë ato të

Vetëm diçka: Mos harroni t’i hekurosni!

Këmishat më të famshme për momentin, janë ato të

Këmishat më të famshme për momentin, janë ato të

Burimi: Who What Wear