THUHET SE JANË NË LIDHJE ROMANTIKE/ Albi Nako tallet keq me Alba Hoxhën (VIDEO) – AlpeGossip
THUHET SE JANË NË LIDHJE ROMANTIKE/ Albi Nako tallet keq me Alba Hoxhën (VIDEO)

THUHET SE JANË NË LIDHJE ROMANTIKE/ Albi Nako tallet keq me Alba Hoxhën (VIDEO)

Aludimet rreth një lidhjeje të mundshme romantike mes tyre vazhdojnë dhe mund të themi pa frikë se Albi Nako dhe Alba Hoxha, pa e konfrmuar nëse janë çift ose jo janë kthyer në dyshen më të komentuar të showbizz-it.

Shpesh kemi parë foto që na kanë lënë mjaft dyshime, apo dhe komente të bëra ndaj njëri-tjetrit me shaka.

Por, duket se Albi ka vendosur të “tallet” pak me balerinën.

Së fundmi ai ka postuar në Instagram një video qesharake të një prezantuesejee moti me bikini, por nga zëri mund të dëgjojmë parshikimin e motit që bëhet nga një zë shqiptar.

“U ftof koha”, ka shkruar Albi në përshkrimin e videos dhe mund të themi se ende nuk e kemi kuptuar nëse është ndonjë tallje ndaj Albës e cila gjithashtu prezanton motin, apo është ndonjë sugjerim për mënyrën se si ajo duhet të prezantojë.

Sido të jetë, kjo video e Albit na shton akoma dhe më shumë dyshimet e lidhjes së tyre.

 

View this post on Instagram

U ftof koha

A post shared by Albi Nako Dance (@albi_nako) on