Bëri buzët dhe hundën, Atifete Jahjaga ndryshon sërish dhe i la të gjithë pa fjalë me këtë pamje – AlpeGossip
Bëri buzët dhe hundën, Atifete Jahjaga ndryshon sërish dhe i la të gjithë pa fjalë me këtë pamje

Bëri buzët dhe hundën, Atifete Jahjaga ndryshon sërish dhe i la të gjithë pa fjalë me këtë pamje

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka qenë gjithnjë e komentuar për pamjen e jashtme, siç ndodh në fakt me çdo personazh publik. Vitin e kaluar mediat kosovare skruanin se Jahjaga kishte bërë ndërhyrje estetike.

Sipas tyre ish-presidentja ka fryrë buzët, ka bërë hundën dhe ka rregulluar dhëmbët.

Ndryshimi ishte i dukshëm dhe në fotot krahasuese që u postuan në rrjete sociale.

Por dje Jahjaga ka postuar një foto të re në Facebook me një pamje që të lë pa fjalë.


Nuk dihet nëse politikania ka bërë ndonjë ndërhyrje tjetër estetike, por në këtë foto duket më mahnitëse se kurrë.