Pra, ti po më thua se Blac Chyna pret një fëmijë nga i dashuri i saj 18- vjeçar? – AlpeGossip
Pra, ti po më thua se Blac Chyna pret një fëmijë nga i dashuri i saj 18- vjeçar?

Pra, ti po më thua se Blac Chyna pret një fëmijë nga i dashuri i saj 18- vjeçar?

Po, nëse kjo është e vërtetë sipas atyre që fliten lart e poshtë Blac Chyna është shtatëzënë dhe pret një fëmijë nga i dashuri i saj 18- vjeçar.

29- vjeçarja, është aktualisht nënë e dy fëmjëve. 5- vjeçarit King Kairo, babai i të cilit është reperi Tyga dhe një vajzë 16- muajshe babai i të cilës është Rob Karashian.

Aktualisht Blac është në një lidhje me një djalë 18- vjeaçar të cilin e ka njohur në rrjete sociale.

Së fundmi ajo është shfaqur në daljet e saj me një bark disi “të kërcyer”, i cili ka ngritur dyshimet e mediave për një shtatëzëni të mundshme.

E megjithëatë asgjë nuk është zyrëtarisht e konfirmuar për sa kohë që Blac nuk ka dhënë asnjë prononcim lidhur me këto thashetheme që po qarkullojnë.