ÇFARË PO NDODH? Keisi na tregoi se u nda përfundimisht nga Stresi, por kjo foto me prindërit e tij po na fut në dyshime – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Keisi na tregoi se u nda përfundimisht nga Stresi, por kjo foto me prindërit e tij po na fut në dyshime

ÇFARË PO NDODH? Keisi na tregoi se u nda përfundimisht nga Stresi, por kjo foto me prindërit e tij po na fut në dyshime

Ditën e djeshme, Stresi uroi prindërit e tij për përvjetorin e 43-të të martesës në llogarinë e tij të Instagramit.

Pas lajmeve se tashmë Keisi i ka dhënë fund përfundimisht lidhjes mes saj dhe Stresit, diçka tjetër ka ndodhur dhe na ka futur në dyshime. Para pak minutash, Keisi ka postuar një foto në Instagramin e saj dhe ka uruar mamanë dhe babain e Stresit për përvjetorin e tyre.

Bukuroshja posoi një foto ku duket në një tavolinë duke drekuar së bashku me ta dhe e ka shoqëruar foton me përshkrimin: Me çiftin perfekt. Pas 43 viteve martesë akoma inspironi me dashurinë tuaj. Më mungoni, ju përqafoj!

Keisi me këtë na tregon se pavarësisht ndarjes , ajo ruan një marrëdhënie shumë të mirë me prindërit e reperit. /AlpeGossip.al