Eni Vasili BRAKTIS ''Studio e hapur''? Ja në cilin televizon do ta SHOHIM moderatoren - AlpeGossip
Eni Vasili BRAKTIS ”Studio e hapur”? Ja në cilin televizon do ta SHOHIM moderatoren

Eni Vasili BRAKTIS ”Studio e hapur”? Ja në cilin televizon do ta SHOHIM moderatoren

Lëvizjet e reja në televizionet shqiptare për sezonin e ri që do të fillojë në shtator, duket se kanë prekur edhe gazetaren e njohur të ‘Studio e hapur’.

Ditën e sotme ka qarkulluar lajmi se Eni Vasili do të braktisë ‘News 24’ dhe ka në plan një projekt të ri.

Sipas “Xing.al”, Eni po zhvillon negociata me televizionin e ri ‘A2’, në të cilin mesa duket do ta shohim së shpejti.