FEJOHET RIKE ROCI? Unaza në dorën e majtë ngre dyshime të forta – AlpeGossip
FEJOHET RIKE ROCI? Unaza në dorën e majtë ngre dyshime të forta

FEJOHET RIKE ROCI? Unaza në dorën e majtë ngre dyshime të forta

Rike Roci është një nga ish-banoret më të komentuara të “Big Brother”. Që nga koha e pjesëmarrjes në shtëpinë e madhe ajo është kthyer shpesh në qendër të mediave. Herë për lidhje të mundshme, për operacione plastike apo edhe për hapat në karrierën e saj televizive.

Por me foton e fundit ajo i ka habitur të gjithëve. Rikja ka publikuar një foto në “Instagram” ku tregon gishtin e unazës së fejesës dhe në të mban një unazë me gur, tipike për këtë rast.

Mos ndoshta modelja është fejuar në fshehtësi? Derisa Rikja të japë një deklaratë lidhur me këtë, ne do të besojmë foton që ajo ka publikuar.