"LUTJET U DËGJUAN, DO BËHEM BABA"/ Moderatori i njohur jep lajmin e bukur - AlpeGossip
“LUTJET U DËGJUAN, DO BËHEM BABA”/ Moderatori i njohur jep lajmin e bukur

“LUTJET U DËGJUAN, DO BËHEM BABA”/ Moderatori i njohur jep lajmin e bukur

Andy Cohen do të bëhet baba! Prezantuesi ikonik i “Real Houseëives” dha lajmin e bukur se më në fund, ëndrra e tij më e madhe për t’u bërë prind është bërë realitet. Andry tregoi se brenda gjashtë javësh, do të vijë në jetë fëmija i tij i parë falë nënës surrogate.

“Sonte, dua që ju të jeni të parët që mësoni se pas shumë vitesh lutje dhe falë përfitimeve të shkencës, nëse gjithçka shkon ashtu siç duhet do të bëhem baba për herë të parë. Falenderoj nënë surrogate që po mban të ardhmen time. Familja është gjithçka për mua dhe tani më në fund kam atë çfarë kam dashur në zemrën time përgjatë gjithë jetës. Edhe përse kam pritur shumë gjatë që ta arrij këtë, mezi pres të përjetoj kapitullin më të bukur të jetës time” – u shpreh aktori.

Urime Andy Cohen! Çfarë mënyre e bukur për të nisur Vitin e Ri!