U THA SE ISHTE LIDHUR ME REPERIN SHQIPTAR/ Ish-banorja e “BB” habit të gjithë: Kam nevojë për një bishë (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE ISHTE LIDHUR ME REPERIN SHQIPTAR/ Ish-banorja e “BB” habit të gjithë: Kam nevojë për një bishë (FOTO)

U THA SE ISHTE LIDHUR ME REPERIN SHQIPTAR/ Ish-banorja e “BB” habit të gjithë: Kam nevojë për një bishë (FOTO)

Armela Hyseni është një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe para pak ditësh ka provokuar rrjetin me një postim ku u shfaq e ulur sipër një mashkulli.

Ata u shfaqen të dy të veshur me të bardha dhe ish-konkurentja ka zgjedhur të mos shkruajë asgjë në foton e publikuar e lidhur me këtë foto u aludua se ai është reperi i njohur “Escobars” të cilin e bënë të lidhur me Armelën. Ajo reagoi më pas në instastory duke thënë se nuk është e vërtete dhe se atë e ka thjesht shok.

Ish-banorja e “Big Brother 9”, Armela Hyseni është rikthyer në vëmendjen e publikut. Edhe këtë herë ajo ka ndarë disa foto vërtet sensuale, por citimi nëpër foto lë dyshime se për çfarë bishe ka nevojë bukuroshja Armela.

Ajo ka shkruar “Kjo bukuroshe ka nevojë për një bishë”.

Armela gjithnjë është komplimentuar për linjat e saj trupore. Ka disa kohë që ajo nuk është përfolur për një lidhje të re dashurie.