“NJË JETË E TËRË ME DIELL, NUK DEL PËR TY”/ Aktorja e njohur merr urimin e veçantë nga Olta Gixhari (FOTO) – AlpeGossip
“NJË JETË E TËRË ME DIELL, NUK DEL PËR TY”/ Aktorja e njohur merr urimin e veçantë nga Olta Gixhari (FOTO)

“NJË JETË E TËRË ME DIELL, NUK DEL PËR TY”/ Aktorja e njohur merr urimin e veçantë nga Olta Gixhari (FOTO)

Olta Daku është aktore shumë e dashur për publikun dhe sot feston ditëlindjen.

Me këtë rast, ajo ka marrë një super urim nga aktorja Olta Gixhari,  përmes një videoje.

“Gezuar ditelindjen, Te dua Olta Daku. Nje jete e tere me diell, Nuk del per ty”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që Olta Daku njihet për rolin e “Zyshës” në serialin “O sa mirë”.