“JAM NDJERË NJERIU MË I COPTUAR”/ Fifi përlotet teksa tregon gjendjen kur shkroi këngën “Diell” – AlpeGossip
“JAM NDJERË NJERIU MË I COPTUAR”/ Fifi përlotet teksa tregon gjendjen kur shkroi këngën “Diell”

“JAM NDJERË NJERIU MË I COPTUAR”/ Fifi përlotet teksa tregon gjendjen kur shkroi këngën “Diell”

Në mesin e artistëve që kanë performuar mbrëmë në “Sheshin Skënderbej” për Krishtlindje ishte edhe Filloreta Raçi, e njohur gjerësisht si Fifi.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ish-banorja e Big Brother VIP, ka treguar dashurinë e madhe që ka për fansat e saj duke shkruar se nuk ka fitore më të madhe për të.

“Nuk ka fitore më të madhe se ju nanushat e mi 🙏🏼 Jetojë , frymojë dhe punojë pikërisht per këtë moment në jetë ❤️ TIRANA JU DUA PAFUND”, ka shkruar ajo bashkëngjitur me fotot nga koncerti.

Gjatë performancës së saj kur po këndonte këngën “Diell”, këngëtarja u përlot në skenë dhe tregoi emocionet e saj në kohën kur shkroi këngën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

“Është një këngë që e kam shkruar kur unë jam ndjerë njeriu më i copëtuar në jetë. Një këngë që kam shkruar kur kam qenë shumë e thyer dhe shumë e lënduar. Edhe kam menduar që më kanë braktisur të gjithë. Kam menduar se kur të dal nga kjo shtëpi nuk ka për të më pritur askush. Nuk e di pse e kam menduar”, tha Fifi.