Ylli i pop-it vjedh aplikacionin e lojrave/ Hidhet në gjygj nga… (FOTO) – AlpeGossip
Ylli i pop-it vjedh aplikacionin e lojrave/ Hidhet në gjygj nga… (FOTO)

Ylli i pop-it vjedh aplikacionin e lojrave/ Hidhet në gjygj nga… (FOTO)

Mesa duket Taylor Swift ka vjedhur aplikacionin esaj të lojërave, The Swift Life, të paktën kështu deklaron një kompani e vogël kompjuterike e cila ka hedhur këngëtaren në gjygj.

SwiftLife, një kompani konsultimi kompjuterik, pretendon se ka patur këtë emër që nga viti 2007, dhe më pas Taylor vodhi emrin.

Pronari i kompanisë thotë se ai nuk është kontaktuar kurrë nga vetë këngëtarja apo nga përfaqësues të saj mbi aplikacionin që ajo do të krijonte.

Tani kompania e vogël kompjuterike shpesh ngatërrohet me aplikacionin e këngëtares duke i sjellë dhe humbje të shumta pronarit të saj.