E THOT TROÇ/ Lori Hoxha shpreh hapur urrejtjen e saj ndaj…(FOTO) – AlpeGossip
E THOT TROÇ/  Lori Hoxha shpreh hapur urrejtjen e saj ndaj…(FOTO)

E THOT TROÇ/ Lori Hoxha shpreh hapur urrejtjen e saj ndaj…(FOTO)

Lori Hoxha trashëgimtarja e Top Channel ka ndarë në rrjetet sociale diçka që nuk e dinim më parë për të.
Blogerja e njohur ka pohuarit se i urren femrat që pinë cigare ose birra.

‘Është e çuditshme që i urrej femrat që pinë birrë apo pinë cigare’ ka shkruar Lori në një prej Instastory.

Me këtë deklaratë Lori ka treguar se nuk është një konsumuese e duhanit.

Gjthashtu Lorit i duket e paparanueshme fakti që më pjesë e mire e femrave i lyejnë dy thonj me një ngjyrë dhe pjesën tjetër me një tjetër ngjyrë