Jonida Maliqi SFIDON të gjitha vajzat e reja me trupin me bikini! Ja si duket këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi SFIDON të gjitha vajzat e reja me trupin me bikini! Ja si duket këngëtarja (FOTO)

Jonida Maliqi SFIDON të gjitha vajzat e reja me trupin me bikini! Ja si duket këngëtarja (FOTO)

Është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, një nga femrat më me influencë në Instagram me veshjet plot stil dhe ndër më të komentuarat në showbiz. Jonida Maliqi ka nisur pushimet dhe ndodhet në Belek të Turqisë së bashku me djalin e prindërit.

Këngëtarja është e rezervuar në postimin e fotove me bikini, por kur pozon sigurohet të na lërë gojë hapur. Jonida ka postuar sot një foto ku shfaqet e relaksuar në shezlong, e veshur me rroba banjo rozë me dizenjo.

Këngëtarja duket në super formë dhe ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit. Kujtojmë që Jonida sivjet u rikthye pas 3 vitesh në muzikë duke publikuar këngën e saj të re “N’errësirë”.