NUK PRITET! NOIZY habit me reagimin e tij ndaj dissit të Lek Plepit: Të kërkoj… (VIDEO) – AlpeGossip
NUK PRITET! NOIZY habit me reagimin e tij ndaj dissit të Lek Plepit: Të kërkoj… (VIDEO)

NUK PRITET! NOIZY habit me reagimin e tij ndaj dissit të Lek Plepit: Të kërkoj… (VIDEO)

Me siguri e mbani mend Lek Plepin, personazhin që u bë i famshëm në rrjetet sociale për shkak të videove të ndryshme, por që më pas realizoi disa këngë dhe doli disa herë në televizion.

Së fundmi ai i ka bërë një diss Noizyt dhe grupit të tij OTR e kjo video po bën xhiron në Instagram dhe jo vetëm. Mesa duket ky diss paska rënë në vesh të Noizyt i cili ka vendosur ta ripostojë në Instagramin e tij, por nëse mendoni se e ka sharë Lek Plepin, gaboheni!

“@lek_plepi te kerkoj ndjesë, mbase je keq kuptuar. une ste Bej diss kurr ty ❤️. Dhe pse ky ishte dissi me I mire qe eshte ber kundra meje ndonje herë. Ty te bera dhe tag @lek_plepi Sepse ti VLEN”, shkroi Noizy.