Capital T nuk krijon vetëm hite, këngëtari zbulon pasionin për… – AlpeGossip
Capital T nuk krijon vetëm hite, këngëtari zbulon pasionin për…

Capital T nuk krijon vetëm hite, këngëtari zbulon pasionin për…

Reperi i njohur shqiptar Capital T, ka realizuar shumë hite ndër vite dhe kudo ku këndon krijon atmosferën perfekte. Por duket se një pasion i ri ka nisur të zhvillohet tek ai. Bëhet fjalë për kërcimin, madje atë me ritme latine. Me anë të një video të publikuar në ‘Instagran’ ai ka treguar disa momente nga provat e para për ‘Salsa’. Ai kërcen krah një vajze simpatike dhe duket se po përpiqet për t’ja marrë dorën sa më shpejtë. Mbase ky pasion i ri do sjellë edhe ndonje hit me të njëjtat ritme…