Dikur i kapi të pasmet në emision, tani Arian Çani shihet në kafe me seks-bombën shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Dikur i kapi të pasmet në emision, tani Arian Çani shihet në kafe me seks-bombën shqiptare (FOTO)

Dikur i kapi të pasmet në emision, tani Arian Çani shihet në kafe me seks-bombën shqiptare (FOTO)

Një ndër moderatorët më të komentuar në vend është Arian Çani, kjo pasi ai është shumë i drejtpërdrejtë dhe pa filtra. Çani shpesh herë përflitet për momentet ‘flirtuese’ me vajzat që fton në emision ose teksa i ngacmon me fjalë. Ai shumë prej vajzave seksi që fton edhe i ka puthur dhe në media është bërë nami, por vajzën në fjalë e ka prekur nga të pasmet. Bëhet fjalë për Iva Alikon.

Dyshja shihen së bashku në një kafe në vend dhe është Iva ajo e cila ka postuar foton, kjo pasi Çani nuk ka rrjete sociale për të ndarë komentet.