HOROSKOPI DHE VIPAT/ Fjolla Morina, “Dashi” seksi i showbizzit shqiptar! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Fjolla Morina, “Dashi” seksi i showbizzit shqiptar!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Fjolla Morina, “Dashi” seksi i showbizzit shqiptar!

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret shqiptare e cila konsiderohet shumë seksi.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Dashit” dhe më poshtë ju tregojmë përputhshmërinë me këtë shenjë:

Dashi gjithnjë ka një energji të pashtershme e cila kurrë  nuk shihet sikurse dhe Fjolla e cila edhe pse nuk është shumë aktive në karrierën e saj sërish ia  del  të jetë në qendër të vëmendjes apo e ftuar në programe të ndryshme.

“Dashi ka një etje për aventurë që duhet të plotësohet”. Këtë tipar të dashit, më së shumti e kemi parë në jetën private të Fjollës e cila ka dëshiruar të ketë shumë partnerë.

View this post on Instagram

Shkodraaa on fire … Full full thnx you ✌️✌✌

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Sporti mund të jetë mënyra më e mirë për të çliruar gjithë energjinë e tij e do ta bënte shpirtin e një Dashi të ndihej vërtet gjallë. 

View this post on Instagram

👊

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

/AlpeNews.al