PERFORMANCA NË KOSOVË/ Ja sa ka kushtuar fustani që Dua Lipa kishte veshur (FOTO) – AlpeGossip
PERFORMANCA NË KOSOVË/ Ja sa ka kushtuar fustani që Dua Lipa kishte veshur (FOTO)

PERFORMANCA NË KOSOVË/ Ja sa ka kushtuar fustani që Dua Lipa kishte veshur (FOTO)

Para disa ditëve, performanca e saj në Kosovë bëri që shumë fansa të përfshiheshin nga emocionet e shumta dhe dukej sikur zëri i mahnitshëm i Dua Lipës e ngriti në peshë Prishtinën.

Dhe si mund të shpëtonte pa u përfolur veshja e një prej shqiptareve më të famshme në botë kur vizion atdheun?

Një fustan shumë elegant në ngjyrë të zezë, me disa thekë elegante, i markës Christofer Kane, i cili sipas faqes së Instagramit, Whattheywearin ka kushtuar plot 1,165 euro.

Si gjithmonë dhe kudo, Dua Lipa di si të shkëlqejë në performancat e saj…