Lindi dhe Venera bëhen nostalgjik/ Postojnë fotot gjatë njohjes së tyre dhe kanë një këshillë për çiftet – AlpeGossip
Lindi dhe Venera bëhen nostalgjik/ Postojnë fotot gjatë njohjes së tyre dhe kanë një këshillë për çiftet

Lindi dhe Venera bëhen nostalgjik/ Postojnë fotot gjatë njohjes së tyre dhe kanë një këshillë për çiftet

Ata janë një nga çiftet me simpatik te showbizzit, dhe kanë qënë shumë të hapur me publikun gjatë gjithë marrëdhënies së tyre. Bëhet fjalë që nga koha kur vendosën të bënin publike lidhjen e tyre, deri te fejesa e cila ndodhi pak javë më parë.

Ata shpesh postojnë foto dhe video në profilet e tyre zyrtare në Instagram dhe janë aq të ëmbël, e shprehin shumë dashuri. ​Së fundmi, çifti duket se janë bërë nostaligjikë për takimet e tyre të para.

Të pakten keshtu shprehet ​Venera, në mbishkrimin që shoqëron disa foto romantike të saj me Lindin.

” Kur pashë këto foto u ndjeva sikur u kthyem në 15 ditëshin e parë të njohjes tonë. Pasioni nuk mbaron asnjëherë”, shton këngëtarja e cila duket sikur na jep të gjithëvë një këshillë me postimin e saj, e mbi të gjitha një mesazh të qartë e jep edhe marrëdhënia e tyre.

Ata na kujtojnë historitë që aq shumë i duam të librave e filmave tonë të preferuar, ku nuk ka rëndësi sa ditë, muaj, apo vite janë bashkë, por pasioni dhe dashuria janë aq të fortë sa në ditët e para të njohjes.