“MBETËM PA FJALË”/ Burberry prezanton koleksionin e ri në New York dhe nuk duhet humbur (FOTO) – AlpeGossip
“MBETËM PA FJALË”/ Burberry prezanton koleksionin e ri në New York dhe nuk duhet humbur (FOTO)

“MBETËM PA FJALË”/ Burberry prezanton koleksionin e ri në New York dhe nuk duhet humbur (FOTO)

Riccardo Tisci pushtoi javën e Modës në Londër, me një koleksion që fliste pastër dhe qartë për të gjithë historinë e shtëpisë së modës “Burberry”.

Stilisti në muaj mars u emërua drejtori creativ në këtë shtëpie mode dhe koleksioni në New York ishte prezantimi i parë i tij .

Ajo që tërhoqi vëmendje në koleksion ishin pikërisht aksesorë si çantat dhe syzet të cilët na bënë menjëherë të dashuroheshim me ta.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me koleksionin më të ritë dizenjuar për femra për pranverën 2019.