Stër-mbesa moderne e Skënderbeut: Sofia ndryshon pamjen në mënyrë drastike (FOTO) – AlpeGossip
Stër-mbesa moderne e Skënderbeut: Sofia ndryshon pamjen në mënyrë drastike (FOTO)

Stër-mbesa moderne e Skënderbeut: Sofia ndryshon pamjen në mënyrë drastike (FOTO)

Pasardhësja e heroit tonë kombëtar, Sofie Kastrioti ka tërhequr shpeshherë vëmendjen e mediave me fotot që poston në rrjete sociale duke u kthyer edhe ajo në një personazh shumë të komentuar të showbizit shqiptar.

Së fundmi Sofia i ka habitur të gjithë duke bërë një ndryshim drastik në pamje.

Në fotot e postuara në Instagram, stër-mbesa e Skënderbeut shfaqet me flokë gri të gjatë teksa pozon pranë flamurit dhe fotos së stërgjyshit të saj.

Sofie Kastriota është brezi i 14-të i Gjergj Kastriot Skënderbeu. Ajo ka lindur në Itali, jeton në Australi dhe i bie violinës. Pasi tregoi pamjen e saj të re, Sofia sot postoi edhe një video ku tregon talentin e saj në violinë duke i mahnitur ndjekësit.