“STËRVITUNI PËR GJITHË TRUPIN, JO VETEM PËR B*THËN”/ Aulona këshillon vajzat nga palestra (FOTO) – AlpeGossip
“STËRVITUNI PËR GJITHË TRUPIN, JO VETEM PËR B*THËN”/ Aulona këshillon vajzat nga palestra (FOTO)

“STËRVITUNI PËR GJITHË TRUPIN, JO VETEM PËR B*THËN”/ Aulona këshillon vajzat nga palestra (FOTO)

Aulona Musta njihet për natyrën e saj “thumbuese ” dhe të të thënurit të gjërave “troç”.

Jo rrallë moderatorja e njohur  tërheq vëmendjen e të gjithëve me kritikat e ndryshme dhe ngacmimet që bën në rrjetet sociale ku dhe është mjaft aktive.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instastory , në ambjentet e një palestre në kryeqytet  ku ironizon vajzat për mënyrën se si ato ushtrohen.

“Këshillë për gocat,kur stërviteni, stërvituni për të gjithë trupin, jo vetëm për pjesën poshtë se e di që e keni me merak” , shkruan ajo duke vënë në pah gabimin që bëjnë vajzat në palestër.

“Ndjesi fantastike të shohësh rezultatet e punës së përditshme” vazhdon Aulona duke shprehur se ndihet krenare për veten duke qenë se ajo po që di të ushtrohet si duhet.