“MOS MA VËR KUNDËR…”/ Banorët nuk mbajnë të qeshurën gjatë debatit të Maestros me Luizin – AlpeGossip
“MOS MA VËR KUNDËR…”/ Banorët nuk mbajnë të qeshurën gjatë debatit të Maestros me Luizin

“MOS MA VËR KUNDËR…”/ Banorët nuk mbajnë të qeshurën gjatë debatit të Maestros me Luizin

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”, nuk e kanë mbajtur dot të qeshurën gjatë një debati mes Armaldo Kllogjerit dhe Luiz Ejllit.

Ky i fundit ‘kërcënoi’ Maestron se do i bënte diçka teksa flinte, pasi ai e dogji me cigare në dorë. Me të thënë këto fjalë, Armaldo është shprehur se mund të bëjë ndonjë skandal të madh dhe do të dalë të shtunën vetë nga BB VIP.

Ndërkohë teksa ishin në dhomën e gjumit, Kiara Tito thotë se ‘nuk do të qeshë” dhe Olta shton: “Po nuk e mbaj dot moj”.

VIDEO
Pjesë nga biseda:

Kiara: Nuk dua të qesh

Olta: Po nuk e mbaj dot moj

Luizi: Qesh moj, nuk e kam problem, zgërdhiu

Olta: Unë kam dy orë që qesh

Luizi: Ja kur ti them Kiarës një fjalë, edhe ti që zgërdhihesh. Edhe i them ik edhe ti këput qafën. E sheh edhe këtë e bëhet më e besueshme

Olta: Thuaja e mos më vër edhe mua kundër se shkatërrohet fare aty, se gjynah

Luizi: Do i them ik edhe ti bashkë me të, nuk dua t’ju shoh me sy të ballit

Kiara: Pse ja bëre kaq keq?

Luizi: Ça po i bëj? Nuk do i bëj asgjë

Olta: Ai nuk e ka se do bëhet, po si do duket para gjithë shqiptarëve se ka ngritur karrierën