“KUR MBAJ BOTË NË KRAHË”/ Bora Zemani publikon foton me djalin – AlpeGossip
“KUR MBAJ BOTË NË KRAHË”/ Bora Zemani publikon foton me djalin

“KUR MBAJ BOTË NË KRAHË”/ Bora Zemani publikon foton me djalin

Bora Zemani është nënë e një djali të quajtur Arbor dhe fotot krah tij janë shumë të shpeshta, po ashtu edhe dedikimit e ndjera nga moderatorja e njohur. Ajo ka ditur shumë mirë si ta balancojë jetën familjare dhe kujdesin për të birin me profesionin që i kërkon shumë përqëndrim. Pak minuta më parë ajo ka publikuar një tjetër foto krah të birit, padyshim më të bukurën që po na zënë sytë këtë mbrëmje. “Kur mbaj botën në krahë”,-ka shkruar Bora krahas fotos me të voglin në krah. Dashuria më e madhe në botë shprehet vetëm me një shkrepje të momentit.