Duket shumë e dobët, por Oriola Marashi ZBULON sa KILE është: Nuk e di… (FOTO) – AlpeGossip
Duket shumë e dobët, por Oriola Marashi ZBULON sa KILE është: Nuk e di… (FOTO)

Duket shumë e dobët, por Oriola Marashi ZBULON sa KILE është: Nuk e di… (FOTO)

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më seksi shqiptare e që ka tërhequr shpesh vëmendjen me pozat provokuese të cilat nuk kanë mbetur pa u komentuar e ndonjëherë edhe kritikuar për shkak të zhveshjes.

Ka patur raste kur modelja është akuzuar edhe për photoshop pasi jo të gjithë e kanë besuar që ajo zotëron këto përmasa trupore.

Megjithatë Oriola sot ja ka mbyllur gojën të gjithëve me një foto të postuar në Instastory ku tregon gjatësinë dhe peshën trupore. Modelja peshon 67kg dhe është e gjatë 185cm.