PASI E AKUZOI SI MASHTRUESE/ Shqipja i bën komentin më të bukur Teas: Kush do jetë fatlumi… (FOTO) – AlpeGossip
PASI E AKUZOI SI MASHTRUESE/ Shqipja i bën komentin më të bukur Teas: Kush do jetë fatlumi… (FOTO)

PASI E AKUZOI SI MASHTRUESE/ Shqipja i bën komentin më të bukur Teas: Kush do jetë fatlumi… (FOTO)

Shqipe Hysenaj dhe Tea Trifoni kanë patur debate të shumta që kur ishin pjesë e emisionit “Për’puthen”, por edhe pasi dolën nga programi. Shqipja bënte postime të ndryshme ndaj saj, ku e quante edhe mashtruese, pasi ajo e dinte të vërtetën e Teas.

Pasi e akuzoi si mashtruese, Shqipja i bën komentin më të bukur

Por teksa ka kaluar disa kohë që nga këto postime plot akuza ndaj njëra-tjetrës, duket se gjërat mes dy vajzave janë qetësuar, e tashmë janë në paqe së bashku.

Madje këtë e ka vërtetuar Shqipja me një koment që ka bërë në postimin e fundit që Trifoni ka bërë në “Instagram”. Kjo e fundit ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet e veshur me fustan nusërie, e ku shkëlqen e gjitha.

E teksa ka marrë gjithë vëmendjen me pamjen e saj si nuse, fansat kanë kapur edhe komentin e Shqipes, e cila i shkruan: “Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri?”.

Pasi e akuzoi si mashtruese, Shqipja i bën komentin më të bukur

Pasi e akuzoi si mashtruese, Shqipja i bën komentin më të bukur

Pasi e akuzoi si mashtruese, Shqipja i bën komentin më të bukur