“KU I GJETE LEKËT? Beniada u përgjigjet të gjithë atyre që e pyetën për “shtëpinë luksoze”: Është 1+1… – AlpeGossip
“KU I GJETE LEKËT? Beniada u përgjigjet të gjithë atyre që e pyetën për “shtëpinë luksoze”: Është 1+1…

“KU I GJETE LEKËT? Beniada u përgjigjet të gjithë atyre që e pyetën për “shtëpinë luksoze”: Është 1+1…

t u komentua që ish-banorja e “Big Brother VIP” ka blerë një shtëpi luksoze. Por Beniada ka treguar së fundmi se në fakt është me qira dhe është 1+1.

“Ku i ke gjetur lekët?”/ Ish-banorja e BB VIP u përgjigjet

“Unë mora një shtëpi në Tiranë. Realiteti është që është një shtëpi me qira 1+1. Se kam blerë akoma, nuk është shtëpi luksoze por duhet pak sakrificë. Nuk më intereson të kem një shtëpi luksoze, por të kem një shtëpi të lezetshme. Shumë veta më shkrujatën ku i ke gjetur lekët, ta dini që po e paguaj me qira”, ka rrëfyer Beniada mbrëmë teksa ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel.