“JEMI BASHKË,DUHEMI”/ Isli Islami pranon publikisht lidhjen me moderatoren shqiptare – AlpeGossip
“JEMI BASHKË,DUHEMI”/ Isli Islami pranon publikisht lidhjen me moderatoren shqiptare

“JEMI BASHKË,DUHEMI”/ Isli Islami pranon publikisht lidhjen me moderatoren shqiptare

Të ftuar së fundmi në emisionin “Pop Culture” do të jenë moderatorët e emisionit të mëngjesit “Wake up”, Isli Islami dhe Ori Nebiaj

Gjatë bisedës ë studio, Dojna Mema i përmendi dyshes faktin që ata përfliten shumë si çift.

“Bashkë jemi se s’jemi veç.”- përgjigjet Isli.- “Moj duhemi ne?”- pyet ai Ori Nebiajn.

“Duhemi”- është përgjigjur moderatorja dhe të dy kanë nisur të qeshin.