SEKSI DHE JOSHËSE / Armina Mevlani publikon foton “e nxeht” nga Mykonos – AlpeGossip
SEKSI DHE JOSHËSE / Armina Mevlani publikon foton “e nxeht” nga Mykonos

SEKSI DHE JOSHËSE / Armina Mevlani publikon foton “e nxeht” nga Mykonos

Blogerja e njohur duket se akoma nuk i  ka mbaruar pushimet. Armina është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar që gjithmonë diskutohet për jetën e  saj luksoze edhe udhëtimet e shumta.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon shpesh foto të nxehta ku nxjerrë në pah format bombastike. Para disa minutash ajo ka postuar një foto me bikini të bardha ku shihet më joshëse se asnjëherë.