“EDHE TI JE K*RVË VETËM KLUBEVE RRI”/ Mikela publikon mesazhet me ndjekësen: Mjerë ne që… – AlpeGossip
“EDHE TI JE K*RVË VETËM KLUBEVE RRI”/ Mikela publikon mesazhet me ndjekësen: Mjerë ne që…

“EDHE TI JE K*RVË VETËM KLUBEVE RRI”/ Mikela publikon mesazhet me ndjekësen: Mjerë ne që…

Një video e publikuar mbrëmjen e djeshme ka nxitur një reagim të ashpër nga ish-konkurrentja e Për’puthen, Mikela Pupa.

Ajo ka rishpërndarë në Instastory videon e xhiruar në një nga klubet e vendit, ku një vajzë shihet në praninë e dy djemve, të cilët i qëndronin afër. Mediat dhe faqet në rrjetet sociale, dhe personazhet që reaguan pretenduan se vajza në fjalë është droguar dhe shfytëzuar nga dy të rinjtë që ka pranë.

E këtij mendimi është edhe Mikela e Për’puthen e cila në një pjesë të postimit të saj shkruan: “Më vjen turp që i përkas këtij vendi. Këto vajza rreth e rrotull si nuk e vuri njeri veten në vendin e kësaj vajze dhe ta shoqërojë në shtëpi. Një vend i vogël dhe i ndyrë ku në vend që të ndihmojmë jemi të parët të shajmë e të gjykojmë. Kthyet një vajzë të të dehur në k*rvë brenda natës

Por ky reagim i Mikelës nuk është pritur mirë nga ndjekësit e saj, veçanërisht nga njëra, e cila i ka shkruar ish-konkurrentes në rrjetin social. Në bisedën e bërë publike nga vetë Mikela, shihen mesazhet ofenduese të ndjekëses ndaj saj.

“Po edhe ti k*rvë si kjo je. Mirë iua bëjnë juve që dilmi pini aty. Më keq iua kisha bërë. S’ka pasur faj Erioni që të ka lënë. Se ju dreqin e keni brenda. Po më vjen turp që jam femër edhe ka femra si ti që mbështet këtë k*rvë. Së pari kjo nuk është e prië fare, shoqëria e saj janë afër saj duke qeshur. Kjo është kështu si ti. Secili mbështet llojin e vet. Se ndoshta ty mundet të ta bëjnë nesër se ti vetëm klubeve rri”- thuhet në mesazhet e publikuara, krahas së cilëve Mikela shkruan: “Mirë identitet që s’ke por s’ke as personalitet. Mjerë ne që juve ju mban Toka.”   

Në lidhje me videon tashmë virale, ka reaguar edhe moderatorja Fatma Haxhialiu: Videoja virale e vajzës në klubin e Sarandës/ Moderatorja Fatma Haxhialiu flet për rastin: Ajo është në shok psikologjik dhe ka tentuar vetëvrasjen