Nga Kosova në Turqi/ Dua Lipa mahnitë me pamjen e saj SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
Nga Kosova në Turqi/ Dua Lipa  mahnitë me pamjen e saj SEKSI  (FOTO)

Nga Kosova në Turqi/ Dua Lipa mahnitë me pamjen e saj SEKSI (FOTO)

Pasi që vulosi sukseset e saj në festivalin e mbajtur në Prishtinë, “Sunny Hill” Dua Lipa po vazhdon turin e saj të koncerteve.

Këngëtarja e qindra hiteve, ka publikuar imazh të ri nga Turqia në llogarinë e saj në “Instagram”. Duket se Dua po bënë shumë qejf duke shijuar diellin e detin.

Me grimin më të rënduar dhe me veshje neoni edhe njëherë Dua mahniste me pamjen.

Ndryshe, Dua gjendet në qytetin bregdetar të Antalya-s në shtetin turk.