JETA LUKSOZE E MORENA TARAKUT/ Ja çmimi marramendës i syzeve dhe çantës së saj (FOTO) – AlpeGossip
JETA LUKSOZE E MORENA TARAKUT/ Ja çmimi marramendës i syzeve dhe çantës së saj (FOTO)

JETA LUKSOZE E MORENA TARAKUT/ Ja çmimi marramendës i syzeve dhe çantës së saj (FOTO)

Morena Taraku, këngëtarja shqipatre është shumë e njohur nga publiku jo vetëm prej karrierës së saj por dhe prej jetës luksoze që ajo bën. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe gjatë gjithë kohës poston foto nga ku tregon përditshmërinë e saj të rrethuar nga gjëra të shtrenjtë.

Së fundmi, profili What they Wearin ka postuar në Instagram pikërisht një veshje të Morenës e cila kap çmimin 1676 euro. Për më tepër mund të themi se nuk është as një veshje e plotë sepse në çmim përfshihet vetëm çanta Louis Vuitton 1090 euro dhe syzet përsëri Louis Vuitton 585 euro. /AlpeGossip.al