PËR PUSHIME NË VENDIN EKZOTIK/ E fejuara e S4MM duket super seksi me bikini (FOTO) – AlpeGossip
PËR PUSHIME NË VENDIN EKZOTIK/ E fejuara e S4MM duket super seksi me bikini (FOTO)

PËR PUSHIME NË VENDIN EKZOTIK/ E fejuara e S4MM duket super seksi me bikini (FOTO)

Muajin e kaluar se reperi Samir Selimi i njohur me emrin e artit S4MM është në një lidhje me një vajzë bukuroshe shqiptare me banim në Zvicër, Filis Ismaili. Më pas u zbulua se Samiri dhe Filis lidhjen e tyre e kanë kurorëzuar në fejesë dhe madje “Prive” publikoi disa foto nga ceremonia.

Ndonëse asnjëri prej tyre nuk preferon të flasë publikisht për lidhjen, postimet nga të njëjtat vende e kanë konfirmuar tashmë se ata janë bashkë.

Çifti ndodhet aktualisht me pushime në Punta Cana, nga ku kanë postuar foto nga të njëjtat vende.

Por ajo që ka tërhequr shumë vëmendjen është Filis e cila në foton e fundit shfaqet në super formë e veshur me rrobabanjo të kuqe.

Në njërin prej postimeve Samir dhe Filis shfaqen duke shijuar dy kokteile me ananas.